Animacje tematyczne | Terefere

Animacje tematyczne

Animacje tematyczne

Zmienimy Wasz dom, ogród czy też wynajętą salę w prawdziwy kreatywny plac zabaw i sprawimy, że ten wyjątkowy dzień będzie dla Twojej pociechy niezapomniany.
Chcesz zorganizować zabawę opartą na jednej tematyce? Skorzystaj z naszej gotowej oferty.
Masz pomysł na tematyczne urodziny swojego dziecka? Podpowiemy jak go zrealizować, przygotujemy indywidualny scenariusz.
Nasze propozycje, każda z nich obudowana muzyką oraz rekwizytami powiązanymi z hasłem przewodnim:
 1. W STUMILOWYM LESIE więcej Nasz ukochany Kubuś i zgraja jego przyjaciół zapraszają w podróż do swojej krainy. Na dzieci czekają tutaj gry i zabawy z każdym mieszkańcem. Będą więc zagadki od Mądrej Sowy, odwiedziny w Króliczym ogrodzie, Brykanie z Tygrysem, skoczne zabawy z Kangurkiem. Sam Miś Puchatek zaprosi na „małe co nieco” przed wyprawą w poszukiwanie zagubionego ogona Kłapouchego. Przygód będzie co niemiara!
 2. PIRACI więcej Wspólnie wyruszymy w podróż pirackim statkiem - każde dziecko zamieni się w kapitana. Nauczymy się okrzyków pirackich, będziemy szukać ukrytego skarbu pokonując kolejne wyzwania z mapy. W naszej przygodzie nie zabraknie Powtarzalskiej Papugi jak i bitwy Morskiej pełnej emocji. Zapewniamy animatorkę w pirackim stroju, muzykę piracką, rekwizyty do zabaw.
 3. INDIAŃSKIE OPOWIEŚCI więcej Zabierzemy małych gości w świat prawdziwej indiańskiej opowieści. Zamienimy Wasz dom, ogród lub wynajęty lokal w obszar tropienia śladów, polowania na Bizony oraz skradania się. Wspólnie wykonamy indiańskie totemy, pióropusze, odtańczymy "taniec odstraszaniec". Przyozdobimy twarze i dłonie malunkami w kolorach ziemi. Dzieci poznają zwyczaje Indian, zbudują tipi oraz będą mieć okazje poznać indiańskie instrumenty. Hołk! Zapewniamy animatorkę w stroju Indiańskim, muzykę indiańską, rewizyty do zabaw na motywie przewodnim.
 4. EKSPERYMENTY więcej Przygotujemy efektowne pokazy eksperymentów fizyczno- chemicznych dla dzieci w Twoim domu! Obrazy na mleku, fajerwerki w butelce i oczywiście wybuch wulkanu! Szeroki wybór eksperymentów pozwala na dostosowanie do kilku grup wiekowych. Mali odkrywcy będą analizować , wnioskować ale przede wszystkim wspaniale się bawić! Nasz scenariusz zawiera zarówno pokaz jak i samodzielne eksperymentowanie.
 5. KUCYKI PONY więcej wspólnie z najmłodszymi przeniesiemy się do świata Equestrii. Rozwiążemy zagadkę znikających znaczków, poznamy bliżej głównych bohaterów bajki oraz ich talenty. Uratujemy Rainbow Dash przed utratą tęczowego ogona. W trakcie animacji zapewniamy animatorkę w tęczowym stroju i skrzydłach, rekwizyty do zabaw na motywie bajki, duzy plakat z kucykami do zagadek i dekoracji.
 6. Minecraft więcej Scenariusz oparty na motywach z popularnej gry zawierającej układanie bloków i szukanie przygód. Każdy z gości będzie miał okazję zaprojektować maskę wzorowaną na postaciach z gry Mincraft. Na specjalnych tekturowych prostokątach powstaną pikselowe ludziki. Wymyślimy swoje nowe loginy. Wspólnie zaprojektujemy własne miasto.
 7. Psi patrol więcej Gromada piesków wraz z Rajderem zapraszają do wspólnego rozwiązywania kłopotów. Będziemy projektować własne odznaki, poszukiwać zgubionego kasku Marshalla oraz tropić ślady. Każdy z gości otrzyma maskę jednego z Piesków. Weźmiemy udział w treningach sprawnościowych w zabawnymi rekwizytami. Psi Patrol do dzieła!
Dodatkowo do animacji tematycznych proponujemy:

 • wywołanie zdjęć aparatem instax na miejscu ( pakiet 10 lub 20 zdjęć)
 • malowanie buziek i tatuaże ( druga animatorka)
 • bańki XXL
 • modelowanie balonów
Cennik ustalany indywidualnie